Reference

Slova mých klientů potěší, nicméně praxe se mnou Vám řekne více ...

Jiří Fikar

klient, bývalý manažer v sektoru vodohospodářství

(spolupráce 6 let)

„Jednání s Kristýnou je vždy skvělé. Mé finance vykazují trvalý a bezpečný růst. Oblast zhodnocování financí má prostě v malíčku a mohu ji jen vřele doporučit."

Dana Ptáčková

klientka, účetní (spolupráce 6 let)


"Díky slečně Linhartové jsem si udělala větší pořádek ve financích a začala jsem pravidelně investovat. Celkové výnosy jsou velmi zajímavé."

Magda Larišová

klientka (spolupráce 2 roky)

"Chtěla bych Vám poděkovat za vynikající dlouholetou spolupráci s Vámi. Jste velmi dobrá ve vaší profesi a jsem ráda, že s Vámi mohu spolupracovat. Vždy mě dobře poradíte, srozumitelně vše vysvětlíte. Zůstaňte stále tak přívětivá a milá, v dnešní době je takové chování skoro vzácnost. Cením si toho.."

Marta Poláková

klientka, zdravotní sestra 

(spolupráce 3 roky)

"Kristýnu Linhartovou znám už 3 roky a jsem velmi vděčná, že jsem se dostala mezi její klienty. Již od první schůzky jsem poznala, že se ve svém oboru poradkyně v investicích velmi dobře orientuje a dokáže odhadnout i budoucnost investičních fondů včetně celosvětové prognózy investic. Dokáže mi vysvětlit a poradit v pro mne naprosto neznámém oboru, a tak ze schůzek odcházím perfektně edukovaná. Mé investice, díky slečně Linhartové, mají stále efekt růstu. Také oceňuji její lidský přístup."


Ladislav Strnad

klient, bývalý pilot

(spolupráce 4 roky)

"Slečna Kristýna je konečně první člověk, který mi dokázal perfektně sestavit portfolio, které opravdu vydělává slušné výnosy a já tak víc porozuměl svým financím."

Bude tu příště i Vaše hodnocení ?


Záleží na Vás..